ÇOK DUVARLI LEVHALAR

10 YIL GARANTİ - ÇİFT TARAFLI UV

ÇOK DUVARLI POLİKARBONAT LEVHA

Işık plastik çok duvarlı pc levhalar 4mm kalınlıkta 2 duvarlı yapıda, 16 ve 20mm kalınlıkta 7 duvarlı, 25 ve 32 mm kalınlıkta 9 duvarlı kompleks yapıya varıncaya dek çok geniş bir ölçü aralığına ve duvar yapısına sahiptir. Güçlendirilmiş yapısı sayesinde bu levhalar artırılmış mukavemet ve yük taşıma kapasitesine karşılık düşük eğilme ve ısı transfer katsayısı değerine sahiptir.
Climax serisi ürünlerimiz binalar için enerji tasarrufu konusunda çok iyi bir performans sunmaktadır.
Policam çok duvarlı polikarbonat levhalar yüksek ışık geçirgenliği, yüksek ısı izolasyonu ve direnci, güçlü ama hafif yüksek darbe dayanımı ve yanma dayanımı, çok ekonomik ve tasarım esnekliği isteyen uygulamalar için mükemmel bir malzemedir.
Uygulama alanları arasında iyi derecede ısı yalıtımı ve dolu mukavemeti yanı sıra yüksek ışık geçirgenliği gerektiren seralar, yürüme yolları, pencereler, sundurmalar, çatı yalıtımları, mimari amaçlı ve soğuk büküm ile şekillendirilerek kullanılan yaya köprüleri alış veriş merkezleri, yüzme havuzu muhafazaları, kişilerin kendi kendilerine kolaylıkla yapabileceği konstrüksiyon uygulamaları duş kabinleri, hobi bahçeleri, veranda, lamba/armatür kapakları gibi uygulamaları bulunmaktadır.
Policam çok duvarlı pc levhalar yüksek dış ortam sıcaklıklarında dahi yapısal bütünlüğünü korur.
Uygulama sırasında çatlamaya ve parçalanmaya karşı direnci sayesinde güvenli çalıma imkanı verir ve soğuk büküm işlemi uygulanabilir.
Policam çok duvarlı pc levhaların güçlü yapısı, hafifliği ve hoş görüntüsü sera imalatçıları tarafından çatı uygulamalarında tercih edilmesini sağlamaktadır.
Policam çok duvarlı pc levhalar üzerindeki uv koruyucu tabaka sayesinde yüksek ışık geçirgenliğinin üstün uv koruma sağlamaktadır.
Policam çok duvarlı pc levhalar 10 yıllık sınırlı garanti ile sunulmaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda 15 yıl garanti sunulabilmektedir.

UYGULAMA ALANLARI

Kış bahçesi,
Tente,
Yürüyüş yolları,
Çatı pencereleri
Çatı kaplamaları
Tabelalar
Seralar
Kapalı alışveriş merkezleri
Kapalı yüzme havuzları
Açık ofisler
Oda panelleri

ÇOK DUVARLI POLİKARBONAT LEVHA ÖZELLİKLERİ

Zorlu iklim koşullarına mükemmel dayanım
Kolay işleme
Soğuk büküm ile kolay şekil verme
Kimyasal maddelere karşı dayanım
Doluya karşı yüksek dayanım (10mm ve üzeri kalınlıklardaki levhalar)
-40 / +120 derece kullanım sıcaklığı
Yüksek ışık geçirgenlik
Yüksek darbe dayanımı
B, S1-d0 yanma sınıfı
Düşük ısı transfer katsayısı ile üstün ısı izolasyonu